Що краще купити?

все о домашнем хозяйстве, ремонте, выбор бытовой техники, мебели, даче
Ruslana7310
Привет! Я новичок!

Що краще купити?

Сообщение Ruslana7310 » 11 янв 2018, 16:02

У мами старе ліжко. І матрац старий, ватний. Дуже хочу зробити їй подарунок і поміняти спальне місце. Тільки я не знаю що краще купити. Канапку або ліжко. У неї квартирка маленька. Треба щось компактне але зручне.

Vasilisa1910
Привет! Я новичок!

Що краще купити?

Сообщение Vasilisa1910 » 11 янв 2018, 16:19

Мені здаеться краще купити ліжко. Та матрац якісний) Щоб мамі було зручно і спина не боліла?

Sveta19853
Привет! Я новичок!

Що краще купити?

Сообщение Sveta19853 » 12 янв 2018, 16:42

Я думаю що краще все-таки купити ліжко і хороший ортопедичний матрац. Бабусі, мені здається, вистачить і односпального ліжка. Ми дитині купували ліжко в Києві в цьому магазині https://matras.kiev.ua/odnospalnye-krovati мені сподобався там вибір односпальних ліжок. Різні, і дорогі і дешевше. До деяких моделей можна додатково купити ящики для білизни. У нас саме таке ліжко. Називається Нота плюс Эстелла. Воно зроблене з натурального дерева. Дитині ми брали ще додатково планку безпеки, але думаю бабусі вашій вона не згодиться. А так взагалі ліжко і матрац буде відмінним подарунком!

Лилия Акимова
Привет! Я новичок!
Контактная информация:

Що краще купити?

Сообщение Лилия Акимова » 17 янв 2018, 12:44

Vasilisa1910 писал(а):Источник цитаты Мені здаеться краще купити ліжко. Та матрац якісний) Щоб мамі було зручно і спина не боліла?

Дійсно, краще купувати ліжко с ортопедичним матрасом. Я сплю на канапі і кажу честно, що це дуже незручно, особливо у похилому віці.

Kamry
Буду здесь жить
Благодарил (а): 1 раз

Що краще купити?

Сообщение Kamry » 22 янв 2018, 11:03

Лилия Акимова писал(а):Источник цитаты
Vasilisa1910 писал(а):Источник цитаты Мені здаеться краще купити ліжко. Та матрац якісний) Щоб мамі було зручно і спина не боліла?

Дійсно, краще купувати ліжко с ортопедичним матрасом. Я сплю на канапі і кажу честно, що це дуже незручно, особливо у похилому віці.

Так. Ви праві. Якщо купити якісний ортопедичний матрас, то все рівно яке буде ліжко. Для людей похилого віку рекомендують переважно матраси з пружинами, як цей:
Изображение
Продається на сайті https://podushka.com.ua/ приблизно за 3-4 тисячі гривень, в залежності від розміру. Виробник Come-for (Україна), має багато позитивних відгуків на сайтах. Для порівняння такий же матрас європейського виробництва вартуватиме вдвічі більше, а якістю вони не поступаються один одному. У нашого дідуся такий матрас уже декілька років і навіть при тому, что є проблеми з хребтом, остеохондроз, спати на ньму дуже зручно.

• Родителям

Вернуться в «Домашнее хозяйство, ремонт, мебель, техника, животные»