Изображение
Дорогие форумчане!
В связи с невыносимой заспамленостью форума, которая раздражает участников конференции и модераторов, администрация была вынуждена внедрить ряд антиспамерских действий:
- теперь минимальное количество символов в сообщении - 50. Это сделано, чтобы сразу выявить человека размещающего одни смайлы ради количества сообщений.
- размещать ссылки могут только пользователи с количеством сообщений от 100. Если будут замечены спамеры набивающие сообщения, они буду удалены.
Старые темы будут почищены от ссылок и выявленные спамеры также будут удалены.
Приносим свои извинения за предоставленные неудобства перед пользователями, которые будут вынуждены из-за спамеров и ботов терпеть некоторые ограничения, но нам хочется верить, что мы меняемся к лучшему для Вас!
С любовью, администрация Киевского семейного портала

Геморрой. Как лечить?

общение о здоровье мам и пап
Аватара пользователя
Teneelly
Привет! Я новичок!
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 24 окт 2014, 22:01

Геморрой. Как лечить?

Сообщение Teneelly » 27 мар 2015, 14:41

диета сохранит здоровье на время, если уже запустился процесс в тканях его нельзя остановить, а можно лишь замедлить Изображение
Я такая одна Изображение

Аватара пользователя
Антонина
Местная Ути-пушка
Сообщения: 318
Зарегистрирован: 26 мар 2015, 19:06
Награды: 2
:
Гламур Я стала мамой

Геморрой. Как лечить?

Сообщение Антонина » 27 мар 2015, 18:27

Тоже мучаюсь с этим недугом:-) цветок а не попа блин)))) ходила к проктологу - внутри ничего нету - ни трещин слава Богу. Вылазит,когда хожу в туалет . Спасаюсь свечами глицериновыми чтобы смягчить стул и потоп мазь гепатромбит.пью дуфаллак.пока так:-) только одно боюсь с ним рожать )))) а удалять во время беременности не желательно . Может опять вылезти.по этому займусь им серьезно после родов .
И кровь идет оттуда если трещина и сильно тужиться при запорах - надо пить или слабительное или ставить свечи смягчающие.

Morska ya
Привет! Я новичок!
Сообщения: 13
Зарегистрирован: 03 мар 2015, 13:20

Геморрой. Как лечить?

Сообщение Morska ya » 27 мар 2015, 23:37

а у меня, наоборот, трещина периодически. и спасает именно диета

Goodmama
Почетная Ути-пушка
Сообщения: 1153
Зарегистрирован: 10 янв 2014, 19:15
Награды: 1
:
Люблю кошек

Геморрой. Как лечить?

Сообщение Goodmama » 28 мар 2015, 19:00

Антонина писал(а):Тоже мучаюсь с этим недугом:-) цветок а не попа блин)))) ходила к проктологу - внутри ничего нету - ни трещин слава Богу. Вылазит,когда хожу в туалет . Спасаюсь свечами глицериновыми чтобы смягчить стул и потоп мазь гепатромбит.пью дуфаллак.пока так:-) только одно боюсь с ним рожать )))) а удалять во время беременности не желательно . Может опять вылезти.по этому займусь им серьезно после родов .
И кровь идет оттуда если трещина и сильно тужиться при запорах - надо пить или слабительное или ставить свечи смягчающие.


а коррекцию питания не пробовали? попробуйте бифидокомплекс от гуд фуд- он вам отрегулирует работу кишечника, разгрузит его и уйдет давление в нижнем тазу. заодно протестируете йогурт который малышам дают тоже- с полугода.
мне чем нравится кисломолочка - воистину от семи бед спасает. тем более что гудфудовские закваски с пробиотиками даже "добрый знак" получили от стб, за отличное качество.

Аватара пользователя
Антонина
Местная Ути-пушка
Сообщения: 318
Зарегистрирован: 26 мар 2015, 19:06
Награды: 2
:
Гламур Я стала мамой

Геморрой. Как лечить?

Сообщение Антонина » 28 мар 2015, 20:54

Goodmama писал(а):
Антонина писал(а):Тоже мучаюсь с этим недугом:-) цветок а не попа блин)))) ходила к проктологу - внутри ничего нету - ни трещин слава Богу. Вылазит,когда хожу в туалет . Спасаюсь свечами глицериновыми чтобы смягчить стул и потоп мазь гепатромбит.пью дуфаллак.пока так:-) только одно боюсь с ним рожать )))) а удалять во время беременности не желательно . Может опять вылезти.по этому займусь им серьезно после родов .
И кровь идет оттуда если трещина и сильно тужиться при запорах - надо пить или слабительное или ставить свечи смягчающие.


а коррекцию питания не пробовали? попробуйте бифидокомплекс от гуд фуд- он вам отрегулирует работу кишечника, разгрузит его и уйдет давление в нижнем тазу. заодно протестируете йогурт который малышам дают тоже- с полугода.
мне чем нравится кисломолочка - воистину от семи бед спасает. тем более что гудфудовские закваски с пробиотиками даже "добрый знак" получили от стб, за отличное качество.



Спасибо ! Попробую:-)

Аватара пользователя
Валентина Ярмилко
Привет! Я новичок!
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 07 окт 2015, 09:25

Re: Геморрой. Как лечить?

Сообщение Валентина Ярмилко » 11 окт 2015, 13:41

Я лечу народным методом геморрой. Ставлю картофельные свечи на ночь.

Аватара пользователя
Алиса Смирнова
Осваиваюсь
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 30 сен 2015, 20:42

Геморрой. Как лечить?

Сообщение Алиса Смирнова » 11 окт 2015, 13:44

Девочки, с геморроем шутить нельзя) Его надо лечить, чтобы не было рака прямой кишки. Я годами не могла вылечить геморрой, пока не поехала в командировку в Израиль, где обратилась в больницу им. Хаима Шиба. При больнице имеется институт гастроэнтерологии, где новейшее оборудование и квалифицированные врачи. Мне сделали колоноскопию и установили диагноз. Делали мне склеротерапию, то есть в кровеносные сосуды вокруг геморроидального узла вводили лекарственное вещество, которое вызвало рубцевание и уменьшило геморроидальные узлы. У них можно получить предварительную консультацию for-patients@sheba-hospital.org.il

Аватара пользователя
Роман Перонов
Привет! Я новичок!
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 06 дек 2015, 22:28

Геморрой. Как лечить?

Сообщение Роман Перонов » 31 янв 2016, 10:13

Вообще то конечно лучше до этого не доводить. Большое значение имеет профилактика геморроя. Нужно кушать ржаной хлеб, отруби, вести здоровый образ жизни.. Ну и жидкости выпивать достаточное количество.

Аватара пользователя
mase
Привет! Я новичок!
Сообщения: 13
Зарегистрирован: 22 сен 2015, 11:06

Геморрой. Как лечить?

Сообщение mase » 07 мар 2016, 14:45

пробуйте свечи, кремы, желательно 1-2 раза в год пропивать курсами троксевазин (прочтите инструкцию) или еще-что-нибудь для укрепления сосудов (элементарно - тот же витамин С). и еще одна важная деталь - купите специальную подушку) уж она-то точно не повредит, а легче станет.

Аватара пользователя
Gosha Valov
Привет! Я новичок!
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 31 мар 2016, 00:04

Геморрой. Как лечить?

Сообщение Gosha Valov » 31 мар 2016, 00:05

я знаю, что только операция поможет

missis.bilenko
Привет! Я новичок!
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 23 мар 2016, 09:33

Геморрой. Как лечить?

Сообщение missis.bilenko » 01 апр 2016, 08:30

Во время беременности когда был плановый осмотр моя гинеколог увидела геморрой в начальной стадии и назначила мне свечи Проктис-М,так как они полностью натуральные и состоят из экстрактов лекарственных трав и гиалуроновой кислоты. Я была спокойна за здоровье малыша.Когда я пришла на следующий осмотр, доктор меня порадовала ,сказала что мы его вылечили ,а всё потому что он только начал проявляться.Теперь я всем советую не запускать болезнь и лечить её с помощью Проктис-М.

Alefftina
Привет! Я новичок!
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 18 апр 2016, 20:28

Геморрой. Как лечить?

Сообщение Alefftina » 18 апр 2016, 20:32

Я ніколи ніде не писала позитивних відгуків. В основному тільки негативні: якщо послуга не сподобалась я можу на неї поскаржитись, якщо послуга сподобалась я користуюсь нею далі.
І вперше в житті мені захотілося написати відгуки позитивні всюди, на всіх ресурсах де тільки можна:), щоб допомогти людям!
Я зрозуміла наскільки це важливо, для таких пацієнтів як я.
В 2015 у мене з'явився геморой. Дуже різко, дуже боляче і дуже великий. Ледь ходячі, я записалася у найближчу клініку біля дома Viva Мені було не важливо, до жінки чи до чоловіка лікаря я потраплю - головне було, щоб мені допомогли. Я потрапила в звичайний не облаштований кабінет просто з кушеткою, на яку мене поклали на бочок і оглянули. Після огляду лікар сказав що мене треба оперувати, що у мене 3 вузли на сильний стадії - треба тільки вирізати. Лікар сказав, що операція не складна, буквально 30хв, на наступний день можна йти на роботу... порахували мені за все тоді - 5000грн. Я запитала чи операція буде тут просто на кушетці? Мені сказали, що так...
Але звісно, я на операцію одразу не лягла, прийшла додому все обміркувати проаналізувала налаштувалась. Я правда дуже боюсь лікарів, завжди кричу, непритомнію, і тому для мене важливий особливий підхід, тим паче це хвороба досить специфічна, про яку слухати навіть страшно.
Я почала шукати в інтернеті різні клініки, подзвонювати, цікавитись скільки буде коштувати така операція і майже у всіх були однакові умови і ціни.
Тоді серед всіх мені більше за все сподобалась Оксфорд Медікал , у них на сайті було відео, фотографії і я записалась до них на прийом котрий коштував 200грн. Прийняв чоловік лікар (Кузьменко Денис Сергеевич) досить приємний, молодий. Кабінет був гарно облаштований: зручне комфортне крісло, професійне обладнання. Але вирок такий самий: треба оперувати, 5000грн, операція не складна, на наступний день можна виходити на роботу. Я вирішила що зроблю операцію в суботу, в неділю відпочину і в понеділок сміливо піду на роботу. Дзвоню в клініку записуватись на операцію на вихідні, але мій лікар не працює на цих вихідних, тільки з понеділка, а лікаря міняти не можна...
В суботу у мене виникає неймовірний біль і більше чекати я не можу, я дзвоню в лікарню і прошу мене оперувати, просто благаю... Мене з'єднують на мобільний з лікарем, я плачу в трубку і мені дозволяють змінити лікаря і записують на операцію в неділю.
Новий лікар була жінка - Кравченко Ольга Валерьевна, що мені спочатку сподобалось, бо начебто жінки більш чуйні. Загалом в принципі вона нормальна, але як я казала раніше, я панічно боюсь лікарів, вона до цього готова не була, вона не дуже чуйна і панькатися з вами не буде. І коли вона почала розповідати що мені будуть видаляти, я попередила, що мені стає погано, на що вона подовжила свою розповідь, і тільки коли я почала падати (непритомніти) мені повірили і принесли води.
Всі документи заповнені, приступаємо до операції... Я сідаю на крісло (як у гінеколога, але ноги фіксуються вище), мені вколюють знеболювальне довкола проблематичної зони (ануса). Це реально дуже болючий укол, дуже ніжне місце і мені дуже страшно..., я кричу на всю клініку від страху і болю, але мене ніхто не втішає((. Через декілька хвилин я нічого не відчуваю, і тільки чую звуки металевих предметів, ножиць і запах паленої шкіри і від цього нудить... я намагаюсь відволікти себе соціальними мережами в телефоні (у них є Wi-Fi). Операція не 30хв, а реально години 2, і після цього на роботу я не побігла, а 3 дні лежала дома з неймовірним болем. Наступний тиждень на знеболювальних ходила на роботу, і ще місяць ходити в туалет для мене, було цілою подією.
Після операції я ще продовж місяця ходила на огляд до лікаря, контролювали моє загоєння. Приємно, що це вже було безкоштовно і дали ще гарну мазь загоюючу. З часом, в туалет я почала ходити нормально, але було все одно трішки боляче, я думала що це все процес загоєння, інколи помічала кров на папері...
Через пів року, я зрозуміла що це ненормально і знову пішла до лікаря...
Мене оглянули зовні і зсередини виводячи відео на спеціальний екран, після чого мені лікар каже: у вас вже хронічна анальна тріщина, потрібна операція, 5000грн, і далі щось говорить, але я її вже не чую. Я кажу лікарю: мені погано..., вона не звертає увагу і продовжує казати шо мені можна їсти, а чого ні... я встаю і кажу, що вийду в коридор попити води ( там кулер). Я встаю, виходжу в коридор і розумію що ноги стають ватними, перед очима темні плями і я розумію, що краще повернутись в кабінет, бо люди сидять в коридорі і дивляться на мене. Я розгортаюсь щоб повернутись, але я нічого не бачу і зі всієї сили вхожу в дверний косяк і травмую лоб. Це бачать лікар і мед.сестричка і тільки тоді підбігають і кладуть на кушетку, нашатир і води...
Мені прописують лікування, чесно при цьому попереджаючи, що це навряд чи допоможе, бо тут треба тільки оперувати...
Я виконую чемно все лікування, в надії що допоможе, але до цієї лікарки вже не повертаюсь!
Вирішила піти на консультацію у звичайну державну клінику. Пішла в Центральну поліклініку Печерського району, сказали вона чистенька і хороша. Мене зустріла приємна молода лікарка, до 35 років, вона була досить чуйна і уважна до моїх переживань. Я розповіла їй всю історію і вона була дуже здивована, що в Оксфорд Медікал мені не видали зовсім ніякого заключення, документів і т.д.( і вони їх не надають, все зберігається тільки у них...).
Прийшов час на огляд і тут почалось... Мене заводять в кабінет, де стоїть невеличка висока кушеточка. Я роздягаюсь і намагаюсь на неї залізти як я робила до цього ( як на гінекологічне крісло), а лікар не може зрозуміти що я роблю...
І каже, що я маю стати на коліна і обпертися на лікті (поза собачки). Вона ніколи не бачила крісел у проктолога як у гінеколога, що всі так зазвичай стоять...(але я вже пережила операцію, кому вона розповідає… в сучасних кліниках все зовсім по іншому, а вони навіть не в курсі). Я стою на колінах, обперлася на лікті, на високій маленькій кушетці майже на рівні її очей, і вона просить розслабитись...
В такій позі не просто страшно, але тобі треба тримати себе під контролем, тут не ляжеш і не закриєш очі, щоб відволіктись... Якось вона мене все таки подивилась і сказала що теж потрібна операція, бо тріщина хронічна.
Прийшовши додому я почала шукати найкращого проктолога в нашому місті: я прочитала всі сайти, всі блоги, всі відгуки. Я розумію що позитивні відгуки пишуть самі собі лікарі чи знайомі, негативні відгуки майже всі пишуть їх конкуренти, тобто було досить складно серед мільйонів відгуків знайти правда реалістичні. Для мене було важливо щоб лікар був з гарним досвідом, чуйним, щоб клініка було гарного рівня де про мене будуть піклувались. Шукаючи серед мільйонів пропозицій клінік, лікарів, медичних центрів я побачила клініку ADONIS . Якось я була на Осокорках, проходила повз цієї клініки і бачила, що це досить велика лікарня, там багато послуг, і вона у мене викликала довіру. Зайшла до них на сайт, побачила що є проктолог- жінка, і почала читати про неї відгуки. Знайшла декілька позитивних і одразу подзвонила і записалась на прийом. Потім вже в кінці розмови запитала вартість і була здивована дуже. Оксфорд Медикал достатньо не проста клініка і там прийом проктолога 200грн, ну я десь на цю суму і орієнтувалась, і тут мені консультант Адоніса каже що десь біля 700грн, в залежності що лікар буде робити...
Я була дуже здивована цій сумі, але так довго шукала цю клініку, цього лікаря, що вже подумала піду хоча б послухати що мені скажуть на ці гроші...
Зайшовши в клініку мені вже все сподобалося: біленьке, чистеньке, привітні дівчатка на рецепції, мене провели в кабінет до лікаря.
Я розказала всю свою історію, попередила що я дуже боюсь. Лікар - Іванченко Ольга Петрівна, мене уважно вислухала, заспокоїла і запросила на огляд. Під час огляду вона мені розповідала про кожен свій рух: зараз я тільки подивлюсь, тільки доторкнусь і т.д. Мені було спокійно і була в курсі всіх подій.
Після огляду вона взяла картинки і мені детально розповіла де проблема і яким чином вона планує її вирішувати, розповіла чим це небезпечно якщо не прооперувати. Розповіла всі процедури і скільки вони будуть коштувати. Що зі мною буде анестезіолог, що це буде операційна і декілька днів я маю лежати у них в лікарні під наглядом. І як мінімум тиждень на лікарняному. І що ніякий мобільних телефонів під час операції, у них все серйозно і професійно. Нарахували мені за це 7000грн. Але я вперше вийшла з кабінету лікаря спокійна, змирившись з думкою, що операцію я буду робити тільки тут. До речі за цей огляд я заплатила десь 200грн, бо це був просто звичайних огляд, без задіяння якогось обладнання.
Для мене 7000грн- це велика сума, але я розуміла що в іншу клініку я не піду.
Настав день операції, я заповнила всі документи, мене провели в мою палату, надали одноразовий одяг: халат, шапочку, бахіли, і все необхідне для операції. До мене прийшов анестезіолог, задавав багато питань і уважно все записував, підтримував мене і бадьорив. Я була спокійна і впевнена до того моменту як мене привели в операційну. А там, все як у фільмах: мене кладуть на стіл, лікарю одягають халат, хтось прив’язує мої ноги, вмикається світло і я розумію що дороги назад немає...
Мене починає неймовірно трусити і сльози литися з очей, і мабуть не було людини котра до мене не підійшла і не заспокоїла.
Потім я нічого не пам'ятаю і прокидаюсь у себе в палаті. Кожну годину до мене хтось приходив, чи лікар поцікавитись як я себе почуваю, чи мед.сестри з ліками, уколами і гарним настроєм.
Щодо вартості:
• лікарі професійні
• чиста палата в білою постільною білизною
• халат і тапочки
• одноразовий одяг для операції
• прибирають палату 2р на день
• кожні 1,5год мені міняли компреси на попі
• знеболювальне кололи як тільки просила
• 3р на день давали загоюючи пігулки
• ну і сама операція
Зараз я розумію, що для такої якості і сервісу - це дуже адекватна ціна.
Я нікому не побажаю такого клієнта як я, тому що я правда не завжди себе адекватно поводжу: я сіпаюсь, кричу, не даю лікарю зробити свою роботу...
Але дякую Іванченко Ользі Петрівні, що вона це витримала і зробила все дуже якісно! Операція пройшла успішно, і зараз у мене йде процес загоєння. Я відвідую зараз контрольні огляди ( тут вони нажаль платні), і дуже вдячна цьому лікарю і всій команді за їх роботу і підтримку!!! Сподіваюсь ми ніколи більше не побачимось за таких обставин :))

Ольга55
Привет! Я новичок!
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 03 июн 2016, 23:57

Геморрой. Как лечить?

Сообщение Ольга55 » 04 июн 2016, 00:02

Я пробовала лечить геморрой в домашних условиях, так как была беременна и боялась навредить ребёнку. Но долгих результатов это лечение не давало, а терпеть боль у меня уже сил не было. Пришла к врачу на осмотр, объяснила ситуацию и она мне назначила свести Проктис-М, сказала, что можно при беременности и лактации. Ну, состав мне понравился, на основе гиалуроновой кислоты, на травах. После полного курса лечения я уже до родов избавилась от геморроя и на данный момент ( а прошло уже два года), эта болезнь не появлялась слава Богу. Попробуйте, действительно натуральный и эффективный препарат! :-)

Аватара пользователя
Reem
Привет! Я новичок!
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 21 сен 2016, 14:23

Геморрой. Как лечить?

Сообщение Reem » 24 сен 2016, 09:07

Мне трава репяшок помогала, пил курсами её.

Аватара пользователя
miroshko
Привет! Я новичок!
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 23 окт 2016, 00:34

Геморрой. Как лечить?

Сообщение miroshko » 23 окт 2016, 08:01

много всего но какой выбрать рецепт....


  • Родителям

Вернуться в «Взрослое здоровье»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 12 гостей

Войти через социальную сеть

Быстрая регистрация и авторизация через социальную сеть ®

Вход

Имя пользователя: Пароль: