Изображение
Дорогие форумчане!
В связи с невыносимой заспамленостью форума, которая раздражает участников конференции и модераторов, администрация была вынуждена внедрить ряд антиспамерских действий:
- теперь минимальное количество символов в сообщении - 50. Это сделано, чтобы сразу выявить человека размещающего одни смайлы ради количества сообщений.
- размещать ссылки могут только пользователи с количеством сообщений от 100. Если будут замечены спамеры набивающие сообщения, они буду удалены.
Старые темы будут почищены от ссылок и выявленные спамеры также будут удалены.
Приносим свои извинения за предоставленные неудобства перед пользователями, которые будут вынуждены из-за спамеров и ботов терпеть некоторые ограничения, но нам хочется верить, что мы меняемся к лучшему для Вас!
С любовью, администрация Киевского семейного портала

Шкільні екскурсії у Київському Зоопарку

форум для общения родителей школьников об образовании и обучении детей: поступление в школу, опыт мам, выпуск из школы
zooinkyiv
Привет! Я новичок!
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 21 окт 2019, 09:40

Шкільні екскурсії у Київському Зоопарку

Сообщение zooinkyiv » 21 окт 2019, 10:20

Добрий день! Пропонуємо екскурсії у КиївЗоо для маленьких та дорослих. Це не тільки пізнавальна подорож у світ дикої природи, але й чудове доповлення до шкільної програми Вашого малюка. Професійні екскурсоводи розкажуть Вам щолюбить їсти на сніданок єдина в Україні горила Тоні, чому фламінго стоять на одній нозі, як Левом Геркулесом керує дружина Христина, навіщо тиграм білі плямки на вухах, які улюблені іграшки слона Хораса, що об’єднує бегемотів та китів, яка тварина спить лише годину на добу та багато чого іншого. Під час екскурсій ви побачите тварин, які існують на Землі тільки завдяки зоопаркам. Наші екскурсії сприяють екологічному вихованню дітей і привчають відвідувачів з повагою ставитися до навколишнього світу.
Більше інформації про різновиди екскурсій, що ми пропонуємо ВИ зможете знайти на офіційному сайті Київського Зоопарку, або зателефонувавши по телефону 067 434 6414

Аватара пользователя
Липучка
Наш человек
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 15 мар 2019, 19:05

Шкільні екскурсії у Київському Зоопарку

Сообщение Липучка » 09 дек 2023, 18:37

у нас в школі теж таке влаштовують, малечі подобається

Віктор
Наш человек
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 04 дек 2023, 21:16

Шкільні екскурсії у Київському Зоопарку

Сообщение Віктор » 15 дек 2023, 18:28

Шкільні екскурсії у Київському Зоопарку - це чудова можливість для учнів отримати практичні знання про різноманіття тваринного світу. Під час екскурсії діти мають змогу вивчати різноманітні види тварин, їх особливості та екосистеми, а також дізнатися про заходи щодо охорони природи.

Вивчення зоології у живому середовищі допомагає учням зрозуміти важливість екологічної різноманітності та роль кожного виду в природному балансі. Київський Зоопарк забезпечує захопливі та освітні програми, сприяючи пізнанню та розвитку учнів.

Школярі отримують неперевершений досвід, спостерігаючи за життям тварин і вивчаючи їх середовище, що створює позитивні враження та розвиває екологічну свідомість.


  • Родителям

Вернуться в «Учимся в школе»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 7 гостей

Войти через социальную сеть

Быстрая регистрация и авторизация через социальную сеть ®

Вход

Имя пользователя: Пароль: