Изображение
Дорогие форумчане!
В связи с невыносимой заспамленостью форума, которая раздражает участников конференции и модераторов, администрация была вынуждена внедрить ряд антиспамерских действий:
- теперь минимальное количество символов в сообщении - 50. Это сделано, чтобы сразу выявить человека размещающего одни смайлы ради количества сообщений.
- размещать ссылки могут только пользователи с количеством сообщений от 100. Если будут замечены спамеры набивающие сообщения, они буду удалены.
Старые темы будут почищены от ссылок и выявленные спамеры также будут удалены.
Приносим свои извинения за предоставленные неудобства перед пользователями, которые будут вынуждены из-за спамеров и ботов терпеть некоторые ограничения, но нам хочется верить, что мы меняемся к лучшему для Вас!
С любовью, администрация Киевского семейного портала

Гинеколог на которого пришлось подавать в суд, Бринь Владимир Миронович

разговоры о здоровье и спорте, улучшении фигуры и самочувствия, похудении
mamusia1982
Привет! Я новичок!
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 13 окт 2023, 23:11

Гинеколог на которого пришлось подавать в суд, Бринь Владимир Миронович

Сообщение mamusia1982 » 13 окт 2023, 23:20

Дівчата, я серйозно ставлюся до свого здоров’я, тому як завжди прийшла з запланованим візитом до гінеколога для профілактичних оглядів. Завжди старалася слідкувати за своєю репродуктивною системою, і ця подорож до лікаря не була винятком.
Під час візиту до гінеколога Бриня Володимира Мироновича, я відчула трошки напруженості, яка властива кожному в кабінеті лікаря. Але я не відчувала нічого серйозного або незвичайного. Гінеколог провів дослідження та огляд і потім розповів мені новину, якої я абсолютно не чекала.
Лікар сказав, що результати досліджень показали, ніби у мене рак матки. Його слова налякали мене і збентежили. Він обговорив негайну необхідність видалити матку, щоб зупинити подальше поширення захворювання. Все це було так несподівано і шокуюче, але я довірила лікарю, який, здається, знає, що робить.
Було призначено Гістеректомію, і я піддалася цій операції. Після операції я відчула біль і дискомфорт, але це було виправданою ціною для того, щоб позбутися від якоїсь жахливої хвороби.
Минуло кілька років, і я стала звертати увагу на інші симптоми, які мене турбували. Щось було невластивим для жінки, яка пройшла Гістеректомію. Мені почало боліти та набрякати внизу живота.
Друга думка лікаря виявилася рішучою. Я була шокована, коли він сказав, що перші результати досліджень були неправильними. У мене не було раку матки. Я зрозуміла, що мені було зроблено зовсім необґрунтовану Гістеректомію, і це призвело до того, що я більше не змогла народжувати.
Тепер я ділюся своєю історією, не для жалю і співчуття, а для того, щоб нагадати кожній жінці, наскільки важливо бути свідомою та завжди шукати другу думку, особливо в таких серйозних медичних питаннях. Нехай ця історія стане навчанням для інших жінок і нагадає їм, що їхнє здоров'я і репродуктивна функція - це щось надзвичайно цінне, і вони повинні захищати їх з усіх сил

  • Родителям

Вернуться в «Фитнес. Спорт. Здоровье»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 38 гостей

Войти через социальную сеть

Быстрая регистрация и авторизация через социальную сеть ®

Вход

Имя пользователя: Пароль: